.

.

На Никне Куќа Ед е Микс Сертифицирани Органски Не-ГМО Sprouting Семе -сертификат за Органска Луцерка, Тилчец, Брокула, Детелина 1 Фунта

На Никне Куќа Ед е Микс Сертифицирани Органски Не-ГМО Sprouting Семе -сертификат за Органска Луцерка, Тилчец,

DEN 451.20

Од стока
Во продавницата

Семето може да биде germinated дома и се јаде во различни начини.Ед е Салата Меша Содржи : Сертифициран Органски Не-ГМО, Луцерка, Тилчец, Брокула, Детелина.Расте на Вашата Сопствена Органски не-ГМО Храна се Користи како салата topper или база, го освежат сендвич или add to пијалак.Resealable Торба - Само никне она што ви треба, на resealable торба ќе го задржи вашето семе, свежо.Развиена од страна на еден татко за неговиот младо семејство.Семето може да биде germinated дома и се јаде во различни начини.Ед е Салата Меша Содржи : Сертифициран Органски Не-ГМО, Луцерка, Тилчец, Брокула, Детелина Расте Вашиот Сопствен Органски не-ГМО Храна се Користи како салата topper или база, го освежат сендвич или add to пијалак Resealable Торба - Само никне она што ви треба, на resealable торба ќе го задржи вашето семе, свежо.Развиена од страна на еден татко за неговиот младо семејство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне