.

.

година Topps Серија 1 Лос Анџелес Ангели Бејзбол Картичка Тим Set – 13 Картичка Set – Вклучува Мајк Пастрмка, Коле Calhoun, Гарет Ричардс, Jered Weaver, и многу повеќе!

година Topps Серија 1 Лос Анџелес Ангели Бејзбол Картичка Тим Set – 13 Картичка Set – Вклучува Мајк Пастрмка,

DEN 94.80

Од стока
Во продавницата

13 Картичка Во Собата.Во близина на Нане да Нане состојба.Бонус : Вклучува Ангели тим логото налепница мерење 1 инч од 1 инч или поголеми. 2016 Година Topps Серија 1 Лос Анџелес Ангели Бејзбол Картичка Тим Сет!Ова 13 картичка сет вклучува : 2016 година Topps #1 Мајк Пастрмка Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #37 C. J. Закажана Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #44 Дејвид freese Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #95 Коле Calhoun Бејзбол Картичка - Идни Ѕвезди 2016 Година Topps #98 Гарет Ричардс Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #159 Erick Aybar Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #164 Андреј Heaney Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #174 Jered Weaver Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #213 Мет Shoemaker Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #227 Дејвид Марфи Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #239 Huston Улица Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #256 В. Џ. Вилсон Бејзбол Картичка 2016 Година Topps #325 Kaleb Cowart Бејзбол Картичка - Дебитант Картичка Бонус!На Ангели тим логото налепница, ќе бидат опфатени со вашата нарачка.Сите карти се во Близина на Нане да Нане состојба.Купи повеќе објекти и заштедите на превозот.Homeruncards има илјадници Дебитант Картички, Autograph Картички, и Игра се Користи / Носи Дрес и Лилјак Сувенири Картички за продажба!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне