.

.

BestSeller989 Природни Платно Cornhole Грав Вреќи 8 Врвен Квалитет Гроздобер/Селски Свадба

BestSeller989 Природни Платно Cornhole Грав Вреќи 8 Врвен Квалитет Гроздобер/Селски Свадба

DEN 518.40

Од стока
Во продавницата

Сет од 8 кеси Направени во САД и пораби да регулатива големина и тежина 6 X6 инчи 14 до 16 0z на целата-гранатираа пченка , дигитално мери Двојно - stitched Burlap кеси се наредени со Тешки-должност патка платно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне