.

.

Американскиот Стандард 3462001.020 3462001.02 Madera EC16-1/2 ОН Сад TPSPD/BP WHT, 15.81 x 18.88 x 29.25 инчи, Бела

Американскиот Стандард 3462001.020 3462001.02 Madera EC16-1/2 ОН Сад TPSPD/BP WHT, 15.81 x 18.88 x 29.25 инчи,

DEN 5171.04

Од стока
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Ние сме биле производство на некои индустрии најдобар трговски тоалети за повеќе од 137 години.Изграден за да застане на тестот на времето и да се справи години на високи употреба.Варијанта Боја : Бела.Материјал : Порцелан.АДА во Согласност : Нема.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне