.

.

Parfums љубов Љубов Музика тоалетната вода Спреј, 3.4 Унца

Parfums љубов Љубов Музика тоалетната вода Спреј, 3.4 Унца

DEN 367.92

Од стока
Во продавницата

Топ белешки од портокал виолетова и бергамот.Срцето белешки на apple.База белешки од бел мошус и ванила.На цветни овошен мирис за млади жени.Свеж, сладок, вкусен, топло, powdery и волшебно.Топ белешки од портокал виолетова и бергамот.Срцето белешки на apple.Лили-на-на-Долина и fudge.База белешки од бел мошус и ванила.Совршен за сите прилики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне