.

.

Елизабет Тејлор Дијаманти & Рубини Дами Byelizabeth Тејлор - Est Спреј 3.3 ОЗ

Елизабет Тејлор Дијаманти & Рубини Дами Byelizabeth Тејлор - Est Спреј 3.3 ОЗ

DEN 445.68

Од стока
Во продавницата

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Елизабет Тејлор во 1993 година, Дијаманти & Рубини е класифициран како рафинирани, ориентални, вуди мирис.Оваа женски мирис, ја поседува комбинација на јоргованот, роза, праска, орхидеи, килибар и ванила.Се препорачува за вечер носат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне