.

.

Vers le Jour од Вредност за Жените 0.34 оз тоалетната вода Чанта Спреј

Vers le Jour од Вредност за Жените 0.34 оз тоалетната вода Чанта Спреј

DEN 671.76

Од стока
Во продавницата

Објектот Состојба : 100% автентично, нови и некористени.Vers le Jour од Вредност за Жените 0.34 оз тоалетната вода Чанта Спреј.Тип : Тоалетната Вода.Vers le Jour од Вредност за Жените 0.34 оз EDT Чанта Спреј : се Купи во Вредност од Парфеми - Еден млад флорални и свеж мирис за жени.Vers le Jour од Вредност за Жените 0.34 оз тоалетната вода Чанта Спреј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне