.

.

Sunhai& Сауна, Парна Виткање Када Цевки Возрасни Бања Када Када (Боја : Б)

Sunhai& Сауна, Парна Виткање Када Цевки Возрасни Бања Када Када (Боја : Б)

DEN 268.80

Од стока
Во продавницата

Издржлив и лесен за чистење, направени од 3 слоеви водоотпорни и отпорни ткаенини.Ергономски дизајн дава голема поддршка и утеха, елиминирање на замор.Нова Мода Гумени Када,може да се земе тоа whereever кога сте на патување.Бања, Бања Тип : Бања, Материјал : водоотпорен крпа, Погоден за : Дете / Возрасни.Димензии : должина 130cm, ширина 56 cm, 52 см висок.Име на производ : виткање bathtub Quantity : 1 Is има покритие : yes Applicable фаза : бебе / дете / adult Material : нерѓосувачки челик + висок квалитет водоотпорен fabric As светлината е различна, може да биде во боја, 1-2cm грешка при мерење е нормално.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне