.

.

Clorisun Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 26A CF226A 26X CF226X Висок Принос, за употреба со Laserjet Pro M402n M402dn M402dw Laserjet Pro MFP M426fdw M426fdn M426dw (Црна, 2 Парчиња)

Clorisun Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 26A CF226A 26X CF226X Висок Принос, за употреба со Laserjet

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

Пакет се вклучени : Clorisun Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 26 A CF226 A Тонер Касети.Црно-CF226 A, 2 Пакет. 100% Компатибилни со : HP Pro MFP M426dw Про MFP M426fdw Про MFP M426fdn Про M402n Про M402dn Про M402d Про M402dw Принтери.Висок Печати Принос : До 3100pages по црн тонер кертриџ при 5% покриеност.Со најновите Надгради чип : На тонер кертриџ користи надградена чип со силна компатибилност.Оригиналниот печатач може брзо да се идентификуваат.Нашите предности : направи печатење полесно.Нека клиенти се добие најдобар шопинг искуство на евтини цена!.Пакет Содржина : 2 пакети на 226 A тонер касети.Боја : Црна Само.Страница Принос : До 3,100 страници во црно тонер кертриџ при 5% покриеност на А4 (Висок Принос верзија).Ве молиме потврдете го вашиот печатач пред ставање на ред.Подобро да не го надградите вашиот печатач за да се избегнат идните потенцијални оригинални компатибилен прашања.Пакет Содржина : 2 пакети на 226 A тонер касети.Боја : Црна Само.Страница Принос : До 3,100 страници во црно тонер кертриџ при 5% покриеност на А4 (Висок Принос верзија).Совети : .Ве молиме потврдете го вашиот печатач пред ставање на ред.Подобро да не го надградите вашиот печатач за да се избегнат идните потенцијални оригинални компатибилен прашања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне