.

.

ONLYU Компатибилен Тапан Единица Замена за Брат DR730 д-р-730 д-р 730 да се Користи со ХЛ-L2370DW ХЛ-L2390DW MFC-L2750DW MFC-L2710DW DCP-L2550DW (Тапан Единица, НЕ се Вклучуваат Тонер)

ONLYU Компатибилен Тапан Единица Замена за Брат DR730 д-р-730 д-р 730 да се Користи со ХЛ-L2370DW ХЛ-L2390DW

DEN 3726.72

Од стока
Во продавницата

Пакет Содржина : 1 пакет д-р 730 д-р-730 тапан единица (тонер кертриџ НЕ се вклучени).Кертриџ Број на Модел : Компатибилни тапан д-р 730 за брат dr730 д-р-730 д-р 730 тапан единица замена.Одговара за Принтери : Брат MFC-L2750 DW MFC-L2750 DWXL MFC-L2710 DW MFC-L2730 DW; DCP-L2550 DW, ХЛ-L2390 DW ХЛ-L2395 DW ХЛ-L2350 DW ХЛ-L2370 DW ХЛ-L2370 DWXL печатач.Висок Страница Принос : околу 12000 страници на д-р 730 тапан единица (5% покриеност/A4 Писмо).Брилијантен Перформанс : Ова компатибилен dr730 тапан единица направи вашата работа остри и јасни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне