.

.

Xerox 006R01178 CopyCentre C2128 C2636 C3545 WorkCentre 7228 7235 7245 7328 7335 7345 7346 Тонер Кертриџ (Жолт) во Мало Пакување

Xerox 006R01178 CopyCentre C2128 C2636 C3545 WorkCentre 7228 7235 7245 7328 7335 7345 7346 Тонер Кертриџ (Жолт)

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Приближната принос : 30,000 страници.Посветла белата 94 МОБ светлината.Специјално формулиран површина слој обезбедува исклучителна се кандидира способност, најдобри во класата тонер за адхезија и офсет-квалитетни слики.Тонер кертриџ е дизајниран за употреба со Xerox Work Centre 7328, 7336, 7345, 7346; Work Centre Про C2128, C2636 и C3545. Тонер е специјално формулиран и тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет на сликата и најсигурни печатење може да смета на страница по страница.Xerox Вистински Материјали и Xerox опрема се направени за секоја друга.Тонер - тоа е од витално значење за вашиот печатач.Користете зделка-бренд тонер и тоа е веќе Xerox печатач.Многу прашања се јавуваат со compatibles - ќе боите се како светли?Ќе линии се како остар?Тоа ќе трае толку долго?Може дури и да го оштети вашиот печатач?.Тоа е ризик кој доаѓа со користење на суб-стандардни зделка бренд тонер не се дизајнирани за вашиот печатач Xerox - проблеми брзо може да се појават.Вистински Xerox Тонери и принтери се Направени За Едни на Други, така ќе бидете сигурни на брилијантен, сигурен резултати - нуди најдобра вредност, ден по ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне