.

.

Балансирана Соработка. Може да Предметот Биде со Вас Голф Шапка Клип со Емајл Магнетни Топката Маркер

Балансирана Соработка. Може да Предметот Биде со Вас Голф Шапка Клип со Емајл Магнетни Топката Маркер

DEN 310.80

Од стока
Во продавницата

⭐ Може да Предметот Биде со Вас Топката Маркерот е 1.25" во дијаметар. ⭐ Брза Испорака!. ⭐ Топката Напредок е Направен од Висок Квалитет на Мека Глеѓ Бои и Премиум Цинк Легура со Никел Позлата. ⭐ Магнетни Шапка Клип со Една Топка Маркер за Голф Љубовници. ⭐ Клип Придава Лесно да Било Шапка, Појас, или Џеб!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне