.

.

Dwawoo Голф Шапка Клип, 6 Цртан Филм Форма Магнетни Топче За Голф Маркер Нерѓосувачки Челик Голф Додаток

Dwawoo Голф Шапка Клип, 6 Цртан Филм Форма Магнетни Топче За Голф Маркер Нерѓосувачки Челик Голф Додаток

DEN 564.00

Од стока
Во продавницата

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова голф шапка клип е со висок квалитет и 100% сосема нов, здрав и издржливост, од не 'рѓосувачки челик и тешко да' рѓа.СИМПАТИЧНА МОДЕЛ : 6 Симпатична форма опција, бубамара, пеперутка, куче, орел, желка, птица, можете да изберете еден ви се допаѓа.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Тоа е мал и лесен, удобен за носење и чување, нема потреба да се грижите за исчезнати.МАГНЕТНИ ДИЗАЈН : има магнетно маркер дизајн, кој е практичен и лесен за користење, лесен за голф обука.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : на Таква прекрасна стил и издржливост, квалитет, тоа е убав подарок за вашите семејства и пријатели кои ја сакаат голф. 1.ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова голф шапка клип е со висок квалитет и 100% сосема нов, здрав и издржливост, од не 'рѓосувачки челик и тешко да' рѓа. 2.СИМПАТИЧНА МОДЕЛ : 6 Симпатична форма опција, бубамара, пеперутка, куче, орел, желка, птица, можете да изберете еден ви се допаѓа. 3.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Тоа е мал и лесен, удобен за носење и чување, нема потреба да се грижите за исчезнати. 4.МАГНЕТНИ ДИЗАЈН : има магнетно маркер дизајн, кој е практичен и лесен за користење, лесен за голф обука. 5.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : на Таква прекрасна стил и издржливост, квалитет, тоа е убав подарок за вашите семејства и пријатели кои ја сакаат голф.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Golf Hat Clip
Material:
Stainless Steel
Optional Type:
Ladybug, Butterfly, Tortoise, Hawk, Dog, Bird
Size:
Approx. 30-35mm / 1.2-1.4inch
Weight:
Approx. 18g / 0.6oz
Package List:
1 * Golf Hat Clip with Detachable Ball Marker :
Вака можеби ќе ви се допадне