.

.

Topwit Електрична Скара со Жешко Тенџере, 2 во 1 Затворено Не-Стап Електрични Жешко Тенџере и Griddle за корејски СКАРА, Стекови, Shabu Shabu и Тестенини, Независна, Двојна Контр?

Topwit Електрична Скара со Жешко Тенџере, 2 во 1 Затворено Не-Стап Електрични Жешко Тенџере и Griddle за корејски

DEN 1641.60

Од стока
Во продавницата

[Затворен Hotpot & BBQ Искуство] - Уживајте во сите забавно исто како и на отворено во својата пријатна куќа.Со Topwit електрична скара и hotpot може да се фрли hotpot и BBQ партија со вашите пријатели и семејство затворен и да се подготви mouthwatering храна.Вие не треба да се чека во ред за во ресторанот и го поминат екстра долари. [2 ВО 1 Жешко Тенџере & Скара] - Topwit електрични жешко тенџере со скара е комбинација на електричен hotpot и скара innovatively, што ќе ви овозможи да уживате во hotpot и бразилецот во исто време.Тоа е совршен за корејски СКАРА, бразилецот, пржење, супа и hotpot.Двојна цел, нуди двојно забава!. [Не-Стап Функција] - Овој апарат е здрав и Еко-пријателски слој што не содржи штетни хемикалии, дури и во висока температура.Овој слој нуди чувствувате храна за медиумите, спречување на храна од лепење, така што ќе може да се користи помалку нафта од соголени садови и лесен за чистење по употребата.Исто така, таа произведува помалку пушат, отколку традиционалните СКАРА.Можете да уживате во hotpot и СКАРА во водите поздрав начин. [Посебна Контрола на Температурата] - На hotpot и скара имаат одвоени за контрола на температурата и Максимална моќност за секоја е 600 W.Кога електрични жешко тенџере/скара работи на ниска моќност прилагодување, на моќност е 300 W.Можете да се префрлите на висока моќност(600 W) поставување за да се загрее на храната побрзо.Со овој иновативен дизајн, може да се прават кнедли и стекови во меѓувреме. [Висока Ефикасност & Погодно] - Овој производ е опремен со висока ефикасност греење цевки, така што тоа може да се загрева брзо и рамномерно.Поради над-греење заштита технологија, кога температурата е премногу висока, таа автоматски ќе го исклучи.Големина на овој производ е 17.7*8.7*3.9" така што тоа може да се одржи различни видови храна.Уживаат сите забавно исто како и на отворено во својата пријатна куќа.Со Topwit електрична скара и hotpot може да се фрли hotpot и BBQ партија со вашите пријатели и семејство затворен и да се подготви mouthwatering храна.Вие не треба да се чека во ред за во ресторанот и го поминат екстра долари.Topwit електрични жешко тенџере со скара е комбинација на електричен hotpot и скара innovatively, што ќе ви овозможи да уживате во hotpot и бразилецот во исто време.Тоа е совршен за корејски СКАРА, бразилецот, пржење, супа и hotpot.Двојна цел, нуди двојно забава!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне