.

.

Inhomer Перење Забавува на ноќта на Вештерките Духови Лилјаци Тиква со Вештерка Шапка Расклопна Перење Кошеви Фирмата за Перење Корпа за Облека Складирање Организаци

Inhomer Перење Забавува на ноќта на Вештерките Духови Лилјаци Тиква со Вештерка Шапка Расклопна Перење Кошеви

DEN 815.76

Од стока
Во продавницата

Голема големина : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm, за 60 L.Оваа перење попречи е доста голема, може да се стави многу на облека во тоа.Изработени од ПВЦ водоотпорен 300 D Оксфорд ткаенина, само избришете ја со влажна крпа за брз кошница за чистење.Два страна мека засилен јаже рачки се наменети за лесен транспорт на перење попречи да спална соба, бања, или перење соба.Должина на рачки е доволно долго, дури и ќе ви овозможи да се носи забавува со една рака.Внатрешноста на кошница е утврден од страна на платите, задебелена дното дизајн, постабилна и издржливи.На перење кошница може да застане исправен, дури и тоа е празен.На перење кошница може да се количка за кога ќе се отстрани загради, одлична за патување или за дома чување и може да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба.Одличен за организирање на кујна, дневна соба, купатило, плакари, дете playroom играчки, и автомобил.Создавање на чиста и уредна средина е најдобрата љубов за вашето семејство.Не се користи само како висок перење забавува, но, исто така, организатор, корпа за чиста облека, детски играчки, книги, долна облека, дребулии складирање, чување вашата соба чисти.Твоите најдобри дома чување асистентInhomer Перење Попречи/Перење Кошеви Спецификации : Димензии : 15.9"L x 11,8"W x 19.3"H (40.5 x 30 x 49cm) Тежина : 1.43 lb (0.65 kg) Капацитет : 60 L Материјал : Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Карактеристики : · Количка за дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесно за чување · Големи одржување капацитет да се приспособат на сите ваши перење · Комфорни и издржливи јаже се справува обезбеди цврст стисок · Изработени од водоотпорен оксфорд ткаенина, многу издржлив и лесен · Не само забавува за перење но исто така сестрано складирање кошница за облека, играчки, книги или други работи Пакетот Вклучува : 1 × Перење Попречи/ Перење Кошница/ Складирање Organzation Кошница Топло совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3)Нормално, ние ќе брод во 1-3 дена според вашата нарачка статус, и тоа ќе биде потребно за 2-3 недели, за да пристигнат на вашата страна. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне