.

.

Коноп Семе Каснувања Куче Третира

Коноп Семе Каснувања Куче Третира

DEN 238.80

Од стока
Во продавницата

Здрава Рачно Изработени Куче Третира.Коноп Семе Каснувања се одличен третман за кои активно куче!Земете некои од скокање и им даде на вашиот виршла некои екстра енергија.Се одликува со полно на сите природен коноп, семиња и валани овес.Вашето куче ќе сакаат овие малку залак големина третира.Ние ги направи сите со рака овде, во Сите Американски Куче Пекарница.Секоја торба доаѓа со 75 еден инч третира.Сврти време е два дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне