.

.

Флеш се Намали Рутер Малку Сет 1/4 месо тело 4pcs Директно Битови Шема Рутер Малку Врвот Имајќи Дрво Работ Средување на Рутер Битови

Флеш се Намали Рутер Малку Сет 1/4 месо тело 4pcs Директно Битови Шема Рутер Малку Врвот Имајќи Дрво Работ Средување

DEN 333.12

Од стока
Во продавницата

ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ-Вклучуваат 4pcs директно трим рутер битови; На рамна трим битови со месо тело : 1/4"; Сечење Кол : 1/2"; 4 различни машина должини : 1cm, 2cm, 2.5 cm и 3.8 cm.МАТЕРИЈАЛ-На рамна трим рутер малку собата е направен од јаглероден челик и легури, висока отпорност на триење, цврсти и издржливи.обоен со топлина отпорни слој за да се избегне зграда-up на пилевина.РАБОТ СРЕДУВАЊЕ на РУТЕР БИТ-Често се користи за дрво мазна сечење, edge кроење, grooving, DIY проект, букви и други образец работа.АПЛИКАЦИЈА-моделот рутер малку е дизајниран за дрво работ кроење, Може да се користи за цврсти шумата, густина одбори, честички одбор, иверица, МЕДИЈАПАН и иверица итн.БЕЛЕШКИ- Подобро искористување на табелата монтирани рутер, не може да се користи во електрична вежба & вежба машини.Спецификации : Боја : Sliver, во Жолта боја(како на сликата покажува) Материјал : Карбид челик, од Легиран месо тело : 1/4" Машина со Дијаметар : 1/2" Машина Должина : 1cm, 2cm, 2.5 cm и 3.8 cm Повеќе големината детали, ве молиме погледнете на сликите Пакет вклучуваат : 4 x Флеш Трим Образец Рутер Малку Забелешки : 1, што се Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2, Секогаш носете заштита за очите 3, Секогаш користејќи безбедност покритие предвидено од страна benchtop рутер табела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне