.

.

Дрво Столарија 1/2 x 5/16 Чистење на Дното Рутер Малку

Дрво Столарија 1/2 x 5/16 Чистење на Дното Рутер Малку

DEN 332.88

Од стока
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Sourcingmap.Име на производ : Чистење на Дното Малку;Стандардна Големина : 1/2" x 5/16".Месо тело со Дијаметар : 12.7 mm/ 1/2";Машина со Дијаметар : 7.9 мм/ 5/16".Месо тело Должина : 38mm/ 1.5";Вкупна Должина : 68mm/2.7".Материјал : Челик, Карбид;Тежина : 45g.Дрво Столарија 1/2" x 5/16" Чистење на Дното Рутер Малку.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне