.

.

2.5'x13' Тркач - Црна - Внатрешна/Надворешна Површина Килим Тепих, Тркачи & Скалило Гази со Латекс Поддршка

2.5'x13' Тркач - Црна - Внатрешна/Надворешна Површина Килим Тепих, Тркачи & Скалило Гази со Латекс Поддршка

DEN 2792.16

Од стока
Во продавницата

Премиум Најлон Ткаенина граница работ дека убаво завршува вашиот килим и помага во спречување на протриване. 100% UV olefin и Вклучува напредни дамка заштита.Издржливи лесни поддршка.ЛЕСНО да се Чисти.Премиум Квалитет, Направени во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне