.

.

3'X10' - Црна - Внатрешна/Надворешна Површина Килим Тепих, Тркачи & Скалило Гази со мала Тежина Латекс Поддршка

3'X10' - Црна - Внатрешна/Надворешна Површина Килим Тепих, Тркачи & Скалило Гази со мала Тежина Латекс Поддршка

DEN 2312.16

Од стока
Во продавницата

Квалитет на Ткаенина граница работ дека убаво завршува вашиот килим и помага во спречување на протриване. 100% UV olefin и Вклучува напредни дамка заштита.Издржливи, мала тежина латекс морски поддршка.ЛЕСНО да се Чисти.Премиум Квалитет, Направени во САД.Боја : Црна | Големина : 3'x10'.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне