.

.

Две Имајќи Другар Заштитници (2.047 Дијаметар) 2047 Хром Финиш Со Два Градници

Две Имајќи Другар Заштитници (2.047 Дијаметар) 2047 Хром Финиш Со Два Градници

DEN 687.36

Од стока
Во продавницата

Ве молиме Бидете Сигурни и да се Измери Вашиот ЦЕНТАР со Дебеломер За Избирање На Точниот Големина (Мерење Види Фото).ВКЛУЧУВА : Еден Пар на Модел 2047 Имајќи Бади(s) & пар на 19 B Заштитна Градници (токму како на сликата).ГОЛЕМИНА : 2.047 инчен центар големина.Држи вода и нечистотија од центри и лежишта.Направен во U. S. A. Овие Имајќи Другар Заштитници одговара на центар дијаметар од големината на 2.047 Инчи.Овие се твоите најдобри заштита за вашиот лежишта и центри.Секој Имајќи Другар, кога правилно се создава 3psi на притисок кој држи вода од тоа да биде во можност да навлезат вашиот центри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне