.

.

20 Улица Производи Wegmans Цврсти Бели Albacore Туна во Вода, 6 Мл (2 Парчиња)

20 Улица Производи Wegmans Цврсти Бели Albacore Туна во Вода, 6 Мл (2 Парчиња)

DEN 359.28

Од стока
Во продавницата

Две 6 Унца Метални Конзерви.Диви Фатени.Делфин Безбедно.Не HVP.Без Вештачки Бои, Вкусови, или Конзерванси.Не-ГМО.Специјалност : ГМО Слободни.Нашата премиум Цврсти Бели Albacore во Вода не само да го направи тоа на сите, тоа го прави сето тоа подобро.Тоа е брза храна кои не доаѓаат од fryer.Одличен извор на посно протеини кои отчукувања грижам надвор од јајца и протеини тресе.На superfood без супер висока цена.Тоа ќе удобност во оброците, да се претвори во маса врз taco вторник, и да те направи вистински заврши бога.Ние би го нарекуваат skipjack на сите занаети, ако тоа не беше albacore.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне