.

.

Wenko Montella Ѕид Полица за Нарезници Нерѓосувачки Алуминиум Антрацит, Сива, 30 x 5 x 22 см

Wenko Montella Ѕид Полица за Нарезници Нерѓосувачки Алуминиум Антрацит, Сива, 30 x 5 x 22 см

DEN 1501.92

Од стока
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи како туш послужавник, шампон шишиња или туш прибор се секогаш во рамките лесно да се достигне.Направени од антрацит алуминиум со satinised малку груба површина, целосно рѓа-доказ.Димензии (Ш x В x Д) : 30 x 5 x 22 cm.Вклучува појавување на завртки и ѕидниот приклучок за монтирање на ѕид.Овој производ има 10 годишна гаранција од датумот на купување.Гаранцијата ги покрива сите дефекти во материјалите и изработката кои влијаат на функцијата.Ова исклучува штета предизвикана со неправилно ракување или природни носат.Оваа гаранција не ја ограничат вашата законска гаранција права.Минимализам во бања - на Montella бања додаток серија комбинира јасно форми и високо-квалитетни материјали, следејќи го трендот на puristic мебел со темна боја акценти.Правоаголна дизајн со заоблени рабови и малку груба површина даде серија а особено модерен изглед.Целосно во јаглен греј, додатоци и не само што обезбеди цел, но исто така и елегантен дизајн во бањата.Направен од висок квалитет на алуминиум, на Montella опсег е целосно рѓа-доказ и може да се користи идеално во влажна површина.На дискретна агол ѕид полица на серија нуди простор за шишиња шампон, козметика или други садови во бањата.Со големина од 30 x 22 см, таа е идеална како за капење полица, а 5 см висок раб на кошница спречува прибор од кои спаѓаат надвор.Дупки во дното на кошница дозволуваат водата да се исцеди слободно во туш.Покрај тоа, аголот полица е идеален за употреба на бања или во кујната за да се задржи сунѓери, облека и детергент шишиња во лесно да се достигне.Полица се монтира на ѕид со завртки и dowels.Зголемената материјал е вклучена.Други предмети од Montella спектар се на располагање за да одговара со овој додаток.Овој производ е гарантирана за 10 години од датумот на купување.Гаранцијата ги покрива сите материјални и производствени дефекти кои влијаат на функцијата.Единственото нешто што може да се случи е штета поради неправилно ракување или природни носат.Оваа гаранција не ја ограничат вашата законска гаранција права.Материјал : алуминиум; боја : антрацит; димензии (Ш x В x Д) : 30 x 5 x 22 cm; нето тежина : 384 g.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне