.

.

Rubbermaid Тенок Џим Отпад Сад, 87 L - Црна

Rubbermaid Тенок Џим Отпад Сад, 87 L - Црна

DEN 1474.32

Од стока
Во продавницата

Отпорен на учениците, пукнатини, punctures и УВ зраци.Се вклопува во тесни простори.Моделирани во рачки и база костец овозможи лесен транспорт и празнење.Лесно да се чисти.Мерки 30" x 20" x 11-3/10".На Rubbermaid Комерцијални Тенок Џим Ѓубре Може да се Справува со е индустриски стандард во простор за заштеда на управување со отпад.Ѓубре може да се гради на вбризгување-украсениот, линеарна ниска густина полиетилен (LLDPE) со тесни мерки кои овозможуваат тоа да се вклопи во тесни простори, како што се зад ресторан, барови или веднаш до клупи.Оваа пластика receptacle има поголема отпорност на учениците, пукнатини, punctures, и ултравиолетови (УВ) зраци од традиционалните ѓубре лименки.Моделирани во рачки и база костец овозможи ѓубре може да се подигнат и празнат.Заоблени агли и мазните контури го прават тоа полесно да се чисти од ѓубре лименки со квадрат агли.Овој отпад receptacle со рачки се компатибилни за употреба со додатоци како капаци, колички, и облоги (се продава одделно).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне