.

.

Commercial 25 Литри Плоштадот Отпад Сад, Сива, 2-пакет

Commercial 25 Литри Плоштадот Отпад Сад, Сива, 2-пакет

DEN 1227.84

Од стока
Во продавницата

25 литри плоштадот wastebasket за употреба во комерцијални средини.Соодветни за канцеларии, јавни простори, ресторани, училишта, болници и други високо-сообраќај области.Durably направени со тешки-должност, линеарна ниска густина polyethelene пластика која се залага и за секој ден употреба.Отпорни на оштетување како што исчезнува, боење, или пукнатина.Flanged rim и засилен база за дополнителна сила.Удобен квадратен облик овозможува trashcan да бидат поставени во агли или други тесни простори.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне