.

.

Шарени Хартија Tassels - Црно-Сива боја на слонова коска - Бела боја со Златни Mylar, Убави Бои, Совршени за Вашиот Било Планирање Партија.

Шарени Хартија Tassels - Црно-Сива боја на слонова коска - Бела боја со Златни Mylar, Убави Бои, Совршени за

DEN 871.20

Од стока
Во продавницата

Шарени Хартија Tassels - Црно-Сива боја на слонова коска - Бела боја со Златни Mylar, убави бои, Совршени за вашиот било планирање партија.Се користи во Широк Сцена - Нашиот Труд Tassels Гарланд идеален за Свадба, бебе туш, роденден партии, булчински врнежи, полот откриваат, чај партија, девојки Партија, дома и табела оркестарот, висок стол декорација, дете соба, ученичкиот дом, фото позадина итн.Големина - Рамни 14x10in, за 13inch заврши хартија tassels, вклучени 20pcs tassels и 1pcs 9.84 нозе памук низа, може да се прилагоди на должината како што треба.DIY Забава - Ова tassels ќе дојде станот, ве молиме да се соберат што оглас или опис на сликата, многу лесно и целосна забава.Гаранција - Било кој квалитет на проблем или сугестија, добредојдовте кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка за e-mail на нас, ние ќе се реши тоа за еднаш ја добиете вашата порака додека сте задоволни.zorpia Ткиво Хартија Tassels Партија Гарланд Партија Украси Добавувачи Дали имате планирање партија?Бебето Тушеви?Роденден?Свадба?Ако одговорот е да, го празнуваме со нашата убава Ткиво Хартија tassel гарланд!Оваа tassel партија гарланд со Роза Златна Фолија Розово Руменило Жолта Совршен Додадете за : Црното Злато Тема Партија, Роденден партии, 1 18st 21-от роденден девојка украси Родова открие, Булчински врнежи & Бебето тушеви, Свадби Дома декор, Дете соба, Расадник Фото позадина, десерт маси Централен, цветни аранжмани..Пакет Листата : 25x Ткиво Хартија Tassels Партија Гарланд (5pcs/боја) 5x Злато лента за розово злато Tassels 1x 4.2 м Памук string.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне