.

.

Domika Среќен Роденден Банер Bunting Комплет, Хартија Пом Poms Цвеќиња Tassels Саќе Топки со Бесење Партија Украси Банер знамиња за Роденден

Domika Среќен Роденден Банер Bunting Комплет, Хартија Пом Poms Цвеќиња Tassels Саќе Топки со Бесење Партија

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

Пакетот вклучува–36pcs партија декорација вклучува 9pcs ткиво хартија за цвеќе(10inch),6pcs хартија саќе топки(8inch),20pcs Ткиво Tassels и сет Среќен роденден картичка.Лесно да се DIY - Хартија цвеќињата имаат настава да се соберат чекор по чекор.Многу лесно да се работи и décor роденден ноќта на Вештерките партија.Само да уживаат во DIY забава со сите овие пом poms,саќе топки,tassels и Роденден Банер.Совршена декорација за секоја прилика : роденден партии, булчински ,бебето тушеви,фестивал, празник, прослава украси и или било какви посебни настан.Боја-Ткиво хартија цвеќиња : сина,виолетова,бела.Хартија саќе топки : бела,сина,пурпурна.Среќен роденден картичка : сина,езерото сина и бела боја со златни букви.Сите во еден комплет и може да се направи фантастичен изглед со сите овие хартија цвеќиња хартија Саќе и хартија колекции.Ве молиме имајте предвид дека бои може да се појави малку различни, поради разни фактори : светлина, монитор, производителот серија варијации на боите.Domika Среќен Роденден Банер Bunting Комплет, Хартија Пом Poms Цвеќиња Tassels Саќе Топки со Бесење Партија Украси Банер знамиња за Роденден Party Easy да се соберат ако следете ги инструкциите.Само да уживаат во DIY забава со комплет , тие ќе излезе во потрага убава како што се очекуваше .Тоа е многу лесно да се свитка назад до продавница, ако сакаат да ги користат повторно.Прекрасен избор на украси за вашиот специјален повод, кои се сигурни да го фати на око и заслепуваат вашите гости.Ткиво пом пом хартија цвеќиња ткиво tassels и Garlands комплет во моментов се многу трендовски во украсување Pls се чувствуваат слободни да контакт кога имате било каков проблем на нашите производи,ќе биде задоволство да се реши проблемот за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне