.

.

В. Р. Daniels 522501-GRN Навалите Камион, 1.5 yd. Комунални Должност, Ротациона Лиен, Полиетиленски Тело, 750 lb. Капацитет, Зелена, 81 Должина x 43 Ширина x 49 Висина

В. Р. Daniels 522501-GRN Навалите Камион, 1.5 yd. Комунални Должност, Ротациона Лиен, Полиетиленски Тело, 750

DEN 1819.20

Од стока
Во продавницата

Овие камиони се совршени за собирање и на движење на ѓубре, делови, дрво или метал чипови, најголемиот дел прав, најголемиот дел материи, slurries, прехранбени производи, и многу повеќе.Ергономски дизајниран чудни фронт за олеснување на дампинг.Рото-моделирани како едно парче лесна единица од високо-квалитет на полиетиленски смола.'Рѓа-отпорни на прав обложени тубуларна челик за екстремни сила и издржливост.Метална Рамка база.Достапни во четири големини и три модели, Dandux Индустриска Сила Навалите Камион заштедува време, напор и пари, кога се движат најголемиот дел на средства се потребни.Овие камиони се совршени за собирање и на движење на ѓубре, делови, дрво или метал чипови, најголемиот дел прав, најголемиот дел материи, slurries, прехранбени производи, и многу повеќе!Големиот капацитет на телото има ергономски дизајниран чудни фронт за олеснување на дампинг.Телото е рото-моделирани како едно парче лесна единица од високо-квалитет на полиетиленски смола.Рамките се изградени од ' рѓа-отпорни на прав обложени тубуларна челик за екстремни сила и издржливост.Висок квалитет на тркала и casters се различни врз основа на големина и модел за избор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне