.

.

D&D PowerDrive 5V1635/15 Здружени Појас 5/8 x 163.5 ОК 15 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 5V1635/15 Здружени Појас 5/8 x 163.5 ОК 15 Бенд, Гума

DEN 17765.52

Од стока
Во продавницата

Појас 5 V 5/8 x 163.5 во ОК 15 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне