.

.

Вакум Комората Пошта - 4 Мили - (10 x 12-1000/CS) Тешки

Вакум Комората Пошта - 4 Мили - (10 x 12-1000/CS) Тешки

DEN 2550.00

Од стока
Во продавницата

НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО FOODSAVER СТИЛ ВШМУКУВАЊЕ МАШИНИ – само Ќе работат со Вакум Комората Машини.Комерцијално одделение – Тешки 4 мили пошта совршен за продолжување на животот на вашите храна и нуди чувствувате заштита.Комерцијален 7 слој мешавина од поли/најлон висока бариера, со голема јасност филм се протега рок на траење и помага во спречување на замрзнувачот горат и дехидрација.Ненадмината разноврсност – Нашите пошта може да бидат замрзнати, ладилник, варени или sous врски, за да обезбедат па дури и microwaved!.Совршен за комерцијални кујната или дома.Заклучување во свежината и вкусот и чување на храната со доверба.Вклучени солза-изрез се овозможува лесен пристап. 4-Мили Вакум Комората Пошта се економичен начин да се прошири вашата производи живот, додека одржување на свежината и изглед.Додадена дебелина обезбедува супериорни пункција отпор.Нашите високо јасност филм овозможува лесно идентификација на производот додека сеуште обезбедување на пункција отпор и супериорен заштита.Може да се разладени, замрзнати, варени или microwaved (препорачливо е да се пункција торба пред microwaving).За употреба во кој било комора вакуум sealers.Не ќе работат со Foodsaver стил менгеме вшмукување машини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне