.

.

Nuptio 2 Парчиња Сребрена Свадба Centerpieces Цвет Мирување, 13.8 во/35cm Високи Вештачки Цветни Аранжмани, Кристално Метал Вазна Цвет Носителите на Централен за Свадба Годишни?

Nuptio 2 Парчиња Сребрена Свадба Centerpieces Цвет Мирување, 13.8 во/35cm Високи Вештачки Цветни Аранжмани,

DEN 887.04

Од стока
Во продавницата

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 buc кристал centerpieces цвет штанд за свадба и настани.Висина е 35cm/13.8".На врвот тркалезна плоча дијаметар е 20cm/7.87" широк, база дијаметар е 13cm/5.12".Вештачки цвеќиња не се вклучени.Совршен за housewarming или свадба присутни.ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Со својата блескава капе стил акрилик стакло капки поставите во домот стојат, додадете пенливи сјај за секоја свечена пригода.Ние, исто така на листата 7 различни бои на вештачки flowerball во нашата продавница, која се однесува за овој производ.ДОМОТ DÉCOR : Додадете сјај s Ден.

Карактеристиките

They can decorate your birthdays, events, Quinceaneras, and baby showers. Our crystal centerpiece is a timeless & tasteful addition to spruce up home decors & wedding with its elegantly glittering design! Application:
Вака можеби ќе ви се допадне