.

.

Lucosr Венец 40cm Божиќ Декорација Партија Дом Божиќ Украс Борови Шишарки Венец Висат Garlands Божиќ Венец Гарланд

Lucosr Венец 40cm Божиќ Декорација Партија Дом Божиќ Украс Борови Шишарки Венец Висат Garlands Божиќ Венец Гарланд

DEN 1119.12

Од стока
Во продавницата

Изработени од свила ткаенини, пена, природни ратан, лесно да се инсталира.Круната е направен од лисја, ананас и овошје.Многу погодна за Божиќ декорација, се зголемува празнична атмосфера.Широко Апликација - Погоден за Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките дома декорација, хотел декор, и трговскиот центар декорација; Место на вашата влезна врата или прозорец за да го поздрават на гости, или, едноставно, ја обеси на троседот или каминот.Тоа е неопходно декорација за Божиќ и многу свечена.Дизајнот на венци е згодна и посебни.Прилично венец може да ви донесе среќа и семејна забава!.Подарок Идеја - на венец украс е добар подарок идеја за вашето семејство и пријатели, и желби ги среќен Божиќ.Ние и ветуваме на пари назад гарантирањето ако имате било каков проблем во врска со овој Среќен Божиќ Венец.Како долго време венец создателот, јас се осигура дека секој аспект работи совршено со други за вистинската рамнотежа, размер и естетика, со користење само на највисок квалитет на материјали, така што тоа ќе минатата сезона до сезона.Карактеристики : Изработени од свила ткаенини, пена, природни ратан, лесно да се инсталира.Круната е направен од лисја, ананас и овошје.Многу погодна за Божиќ декорација, се зголемува празнична атмосфера.На венец е закачени на вратата за декоративен ефект, така што атмосфера на Божиќ фестивалот влегува во вашиот дом.Спецификација : тип на Производ : crown Material : свила крпа, пена, природни rattan Size : надворешниот дијаметар : 40 CM (15.7 инчен, внатрешен дијаметар : 20 CM (7.87 инчи)Функција : Инструкции : обеси или Место тоа околу куќата, без куки.Пакет : 1 * wreath Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Карактеристиките

Product type:
crown
Material:
silk cloth, foam, natural rattan
Size:
outer diameter
Function:
Instructions:
Hang it or Place it around the house, without the hooks.
Package:
1 * wreath
Notes:
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :
Вака можеби ќе ви се допадне