.

.

3 Пакети Божиќ Темно Зелена 12 Инчи Жица Венец Прстени Жица Венец Рамка за Нова Година Валентин Декорација (Стил Б)

3 Пакети Божиќ Темно Зелена 12 Инчи Жица Венец Прстени Жица Венец Рамка за Нова Година Валентин Декорација (Стил

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Димензија : овие рамен жица прстени вклучуваат 3 големини, 10 инчи, 12 инчи, 14 инчи во дијаметар, секоја големина 1 парче, 3 различни големина стандарди се на располагање за да изберете како сакате и треба.Издржлив материјал : овие жица венец рамки се направени на добар квалитет на метал, со цврста градба, трајни производи за долгорочна апликација, 4 кругови се фиксни од 7 конекција цврсто, и 2 кругови имаат екстра простор да висат на.DIY материјали : направете свој Божиќ венци, се создаде свети венци на Божиќ, метална жица венец прстен е добро за правење DIY занаети, можете да заврши некои шарени жици, дрвја и цвеќиња околу венец изработка на прстен да ги красат вашата Нова Година, Валентин.Лесен за користење : ова слободна стои метал венец ви овозможува да висат во било eave или таванот, исто така компатибилна со клуч над вратата кука или јаже, убава селски жица венец е погодна за затворени простории, градини или patios.Корисни додатоци : овие метал венец форми се одлични за обезбедување на здрав темел за било венец, без разлика дали тоа е свежи, сушени или вештачки, погоден за Нова Година, Валентин, или други празници и настани. 3 Парчиња рамен жица прстени жица венец рамка жица венец одлуки прстени за Нова Година Валентин декорација (10, 12, 14 инчи) Добар квалитет материјал : станот жица прстени се изработени од добар квалитет метал, цврста градба со неколку фиксна конекција, и површината е мазна доволно за да им помогне на предмети лепак и поклопецот на; Занает додаток : Тоа е добро за правење DIY занаети; Можете да заврши некои шарени жици, дрвја и цвеќиња околу венец изработка на прстен да ги красат вашата Нова Година, Валентин со овие железо венец рамки.Применливи сцени : убава селски жица венец е погодна за затворени простории, градини или patios; Оваа бесплатна стои метал венец ви овозможува да висат во било eave или таванот.Широк usages : Ова жица mesh венец е здрав и нуди стабилна основа за било венец, трајни доволно да се држи големи и тешки количина на предмети, погодни за Нова Година, Валентин, или други празници и настани.Спецификации : Боја : темно зелена Материјал : метал Големина : 10 инчи, 12 инчи, 14 инчи во дијаметар Пакетот вклучува : 1 x 10 Инчи рамен жица прстени 1 x 12 Инчи рамен жица прстени 1 x 14 Инчи рамен жица прстени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне