.

.

LIXIN продавница Компатибилен M4 M5 M6 М8 M10 М12 Петокрак Облик Тема Стегање се Справи со Гром Bakelite Рака Knob Затегнување Завртка Индустрија Опрема Пластика Челик ( Должина :

LIXIN продавница Компатибилен M4 M5 M6 М8 M10 М12 Петокрак Облик Тема Стегање се Справи со Гром Bakelite Рака

DEN 1800.00

Од стока
Во продавницата

Материјал : Јаглероден Челик.Пакет : Под 50 Pcs.Завртка Тип : Машина Завртки.Состојба : 100% Сосема Нов.Со добар квалитет.Материјал : Јаглероден Steel Package : Под 50 Pcs Screw Тип : Машина Screws Condition : 100% Сосема New Good квалитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне