.

.

Жените Искра Работи Здолниште | Водење Туту | Сјај Работи Здолниште | Водење Костим | Sequin Работи Здолниште

Жените Искра Работи Здолниште | Водење Туту | Сјај Работи Здолниште | Водење Костим | Sequin Работи Здолниште

DEN 695.76

Од стока
Во продавницата

Полиестер,Sequins.Еластична затворање.Направен од лесен, полу-чиста 100% полиестер платно покриен со 1/8" кружни фолија sequins. 1" изложени, супер-еластичен еластична корселе дизајниран да се вклопуваат 2-3" подолу природни половината.Здолништа НЕ вклучуваат под панталоните.Во план да носат среќа leggings или најдобри плен шорцеви под. 12" здолниште должина (средна големина).Направен во САД.Одлично за костими или Дизни трки.Нашите Искра Атлетик Здолништа со гордост се направени во САД.Luminously светла 1/8 инчи кружни sequins плови на лесни, semitransparent полиестер ткаенини.1 инчен еластична корселе го чува сит на местото за девојки на движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне