.

.

Fancyes TPE Вежба Мат Вежби Звучна Изолација Шок Апсорпција Јаже Скокнеш 58cm Анти-Солза Опрема за Вежбање Мат Фитнес Мат Скокаат Јаже Мат Жени Мажи

Fancyes TPE Вежба Мат Вежби Звучна Изолација Шок Апсорпција Јаже Скокнеш 58cm Анти-Солза Опрема за Вежбање Мат

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

Против пролизгување и шок апсорпција - специјално дизајниран за јога мат е тивка, против пролизгување и шок апсорпција.Погоден за внатрешна јаже скокнеш и различни јога спорт.За исклучување на Дизајн - Кога ќе сакате да го прескокне јажето вежба дома, можете да го користите овој производ, што е тивок и шок-апсорбирање, ефективно избегнување вознемирувачки соседите downstairs.Превенција на повреди - Мултифункционален висок квалитет на јога мат, двострано не се лизга површина, со не се лизга предности, може да се спречи повреди.Тоа е многу важно да имаат безбедно јога мат.Повеќе Предности - Скокнеш Мат доаѓа со дебел перница, поддршка подлога, така што можете да направите јога, штица за поддршка и други спортови.Со еластичност, не колапс, лесен и лесно да се грижи, еколошки заштита и без мирис TPE материјал, мека и кожа-пријателски, сигурна и безбедна.Дише и Noisture-доказ - Еден-парче TPE, дебели шок-апсорбирање на дизајн, со висока густина еластичен материјал, дише и влага-доказ, па перница може да биде лесно да се мијат со сапун и вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне