.

.

Kadimendium Дрвени Зајакот на Возилото, Модерен и Убава Двострано Милениче Педалата Солидна за Chinchillas за Зајаци за Градина Продавница за домашни Миленици

Kadimendium Дрвени Зајакот на Возилото, Модерен и Убава Двострано Милениче Педалата Солидна за Chinchillas за

DEN 1999.20

Од стока
Во продавницата

♧【По-Продажбата На Услугата】Совршен По-Продажбата На Услугата, Добавувачи Обезбеди Производи Директно. ♧【Карактеристики】Шупливи Надвор Ладење Мат, Ладење И Sunstroke Превенција, Не Мочаат Или Нечистотија Остатоци, Лесен За Чистење. ♧【Материјал】Направени Од Премиум Дрвен Материјал, Кој Е Цврсти, Трајни. ♧【Цел】Цртан Филм Форма Отворање Дупка, Модерен И Убава, Одговара За Домашни Миленици Да Се Искачи. ♧【Применливи Објект】Милениче Педалата За Ладење Мат За Хрчаци, Зајаци, Chinchillas И Други Мали Домашни Миленици Да Легнете За Одмор И За Качување. 1. Направени од премиум дрвен материјал, кој е цврсти, трајни, еко-пријателски и безбедно. 2. Цртан филм форма отворање дупка, модерен и убава, одговара за домашни миленици да се искачи.3. Шупливи надвор ладење мат, ладење и sunstroke превенција, не мочаат или нечистотија остатоци, лесен за чистење. 4. Со завртки, лесно да го инсталирате во кафез. 5. Погоден за хрчаци, зајаци, chinchillas и други мали домашни миленици да легнете за одмор и за качување.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Material:
wood
Color:
As Pictures Shown
Size:
approx.32*23.3cm/12.6*9.2in
Weight:
Approx.707g/24.9oz
   :
Package list:
 
1 * Squirrel Wood Platform :
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Вака можеби ќе ви се допадне