.

.

LCD Микро USB Батеријата е Полнач за Canon PowerShot SD700IS, SD790IS, SD800IS, SD850IS, SD870IS, SD880IS, SD890IS, SD900, SD950IS, SD970IS, SD990IS, SX200IS, SX210IS, SX220HS, SX230HS Дигитална Камера

LCD Микро USB Батеријата е Полнач за Canon PowerShot SD700IS, SD790IS, SD800IS, SD850IS, SD870IS, SD880IS, SD890IS,

DEN 167.76

Од стока
Во продавницата

Ултра Тенок : Само во 0.7, мала Тежина, Простор за Заштеда, Лесен за Носење ,Полнач Насекаде и во секое време, Лесен за Употреба.Микро-USB Влез : Повеќе Полнење Опција : Способност за Полнење Со USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Преносни Извор на Енергија, или Надворешна Батерија .Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач.На Последната Генерација на ПРОЦЕСОРОТ Контрола, IC Чип, Двојно PCB Панел, Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење со Текот на Струја, во Текот на Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ).Брзо и Безбедно Полнење.Микро Влез : DC 5 V+/-5%,Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V/8.4 V +/-0.05 v, 600m Ah (MAX).Состојба : Нова, 1 Година Гаранција.LCD Тенок USB Полнач Карактеристики : 1. Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат 2. Smart LCD Статусот на Полнење на Екранот . 3. Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење Со Текот На Струја, Во Текот На Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ). 4. Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.Спецификации : 1. Влезен Напон : DC 5 V+/-5% 2. Излезен Напон : DC 4.2 V/8.4 V +/-0.05 v, 600m Ah (MAX). 3. Димензии : 3.3*1.7*0.7 во 4. Работа Температура : -20-+60 5. Тежина : 32g 6. Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Пакетот вклучува : 1 x LCD USB Полнач 1 x USB Кабел Компатибилен Со : (Ctrl+F најдете вашиот број на модел) Canon Power Shot S100, S110, SD700 Е, SD790 Е, SD800 Е, SD850 Е, SD870 Е, SD880 Е, SD890 Е, SD900, SD950 Е, SD970 Е, SD990 Е, SX200 Е, SX210 Е, SX220 ХС, SX230 ХС, IXUS 90 Е, IXUS 800 Е, IXUS 850 Е, IXUS 860 Е, IXUS 870 Е, IXUS 900 Ti, IXUS 950 Е, IXUS 960 Е, IXUS 970 Е, IXUS 980 Е, IXUS 990 Е Дигитална Камера.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне