.

.

J&C Проектор Покрие Отворено Водоотпорен Проектор Покрие Прашина Доказ Проектор Покрие Таванот Дома Проектор Прашина Маска За Домашно Кино Додатоци Водоотпорна Цр

J&C Проектор Покрие Отворено Водоотпорен Проектор Покрие Прашина Доказ Проектор Покрие Таванот Дома Проектор

DEN 2879.76

Од стока
Во продавницата

【 Отпорен на вода 】 направени од 210 D полиестер, лесни материјали.Избегнувајте да влажни по вода одлевање на тоа.Pls сува го покрие што е можно поскоро откако ќе се навлажни. 【 Dustproof 】 ви овозможи продавница проектори добро додека не се во употреба, се избегне прашина се влезе во вашиот лцд проектор и штета.Ве спречи од домашно милениче коса, нула, за отпечатоци, да ги задржи на проектор чисти. 【 Windproof 】 со drawstring, заклучување на овој капак на проекторот цврсто, нема да се воодушеви. 14 x 14 x 9" /35 x 35 x 22cm.Исто така погоден за таванот проектор. 【 Лесно да се чисти 】 мазен материјал, само избришете ја со влажна крпа или да се мие со вода.Само да земе мал простор додека не е во употреба. 【 Пакет вклучуваат 】 1 проектор маска + + складирање торба.Проектор НЕ е вклучена.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, малку поголеми големина од вашиот материјал не е препорачливо. 2.Поради разликата на светлината и на екранот , објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 3.Ве молиме потврдете го големината пред да купите. 4.Контакт со нас и да ги споделите со нас, ако кој било проблем, ви благодариме за било каква помош.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне