.

.

Паметен Телефон Проектор Создаде Мала Домашно Кино Пренослив Телефон Проектор

Паметен Телефон Проектор Создаде Мала Домашно Кино Пренослив Телефон Проектор

DEN 405.60

Од стока
Во продавницата

?Материјал : Направен од картон, со стаклена леќа.Доаѓа подготвен состави.Одговара на телефони до максимум големина на 8x14.5cm /3.2 x 5.7 инчи.Magnifies до 8 пати на паметен телефон екран.Овој производ е наменет како забава, подароци и не се погодни за комерцијални или професионална проекции.Телефон светлината мора да се претвори до 100% и за максимална ефикасност употреба во темна соба и проектот врз мазна бела површина.Функција : Материјал : Направен од картон, со стаклена леќа.Доаѓа подготвен состави.Одговара на телефони до максимум големина на 8x14.5cm /3.2 x 5.7 inches Magnifies до 8 пати на паметен телефон екран.Овој производ е наменет како забава, подароци и не се погодни за комерцијални или професионална проекции.Телефон светлината мора да се претвори до и за максимална ефикасност употреба во темна соба и проектот врз мазна бела површина.Спецификација : Нето тежина : 0.43 kg Color : кафеава.

Карактеристиките

Net weight:
0.43kg
Color:
brown
Вака можеби ќе ви се допадне