.

.

InFocus IN112a SVGA 3D Подготвени DLP Проектор

InFocus IN112a SVGA 3D Подготвени DLP Проектор

DEN 11280.00

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.SVGA (800 x 600) резолуција, 3000 lumens, 15,000 : 1 контраст размер.До 10.000-час светилка за многу ниски вкупни трошоци на сопственост.HDMI поврзување заедно со VGA, сложен и S-видео влезови.Подготвени за вашите 3 D содржини од Blu-ray, Компјутери, кабел кутии и многу повеќе.Одличен квалитет на сликата со точни и живописни бои репродукција.На In Focus IN112a не е само еден од најниската цена проектори In Focus нуди, но, исто така, има една од најдолго-трајни светилки – па вашите заштеди ќе трае.Оваа вредност спакувани проекторот е лесно да се купат и изграден за да се изврши со HDMI влез, до 3000 lumens на светлината, 15000 : 1 контраст размер, и Brilliant Color™ технологија за точни и живописни бои.Повеќе, својот компактен дизајн и лесна тежина направете го тоа лесно да се движите наоколу или да го инсталира.На In Focus IN112a обезбедува висока осветленост, дигитални поврзаност и убави слики на неверојатна ниска цена.Тоа, исто така, има една од најдолго-трајни светилки да се задржи вашите трошоци надолу во долг рок.Повеќе, својот компактен дизајн и лесна тежина, го прави лесно да се движат од соба в соба или да го инсталира.На IN112a е изграден да се изврши со HDMI влез, висока осветленост, висока разлика од односот и Brilliant Color технологија.Таа обезбедува квалитетни слики и точно-на-животот бои и неверојатна острина со потемна црнците и побели белци, благодарение на нејзината од 15.000 : 1 контраст размер.На IN112a е, исто така, 3 D-подготвени за проектот 3 D содржини од Blu-ray, кабел кутии и јадење услуги, и PC-базирани 3 D содржини преку HDMI.DLP Линк 3 D очила се потребни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне