.

.

ECYC Авто Сива Карбонски Влакна Винил Заврши Автомобил Камион Внатрешни работи DIY Декорација Налепница, 30x100cm

ECYC Авто Сива Карбонски Влакна Винил Заврши Автомобил Камион Внатрешни работи DIY Декорација Налепница, 30x100cm

DEN 739.20

Од стока
Во продавницата

Исклучително висок мазна површина.Многу Флексибилен и може да се примени до умерена криви или било каква мазна, рамна површина.Издржлив материјал, отпорен на вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.Лесно да се отстрани без остатоци, нема да им наштети насликани површината на вашето возило.Практична и издржлива, погоден за универзален автомобил.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Слаби перформанси, скалабилност, додека остри објекти за да се спречи гребење на боја; транспарентност силен заштитен ефект во игра, додека не влијае на телото и внатрешниот изглед.Супер лепак на вискозитет, ставете на долг рок остануваат силни за да се заштити површината.Заштитна изведба, и спречување на прав, масло лепливоста.Широко се користи, може да се користи за тело, огледала, предни и задни браници, вратата сад, внатрешни работи светлина област и така натаму.Спецификации : Тип : Автомобил Заштитна Фолија Предмет Тип : 5 D Карбонски Влакна Филм Вид На Налепница : Автомобил Тело Материјал Тип : Карбонски Влакна Големина : 30x100cm Применливи автомобил : Универзална Погодни места : Автомобил ентериер и екстериер Боја : Како на Сликата Пакет се вклучени : 1 x 5 D Карбонски Влакна Филм Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате директно.Ние секогаш ќе бараме да се стави на нашата 100% да ги разреши вашите дилеми и задоволство на нашите клиенти.ECYC е трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне