.

.

Lvydec 39pcs Божиќ Топката Украси, Божиќ Дрво Виси Украси Собата со Мали Дедо Подарок Кутија Бонбони и Божиќ Тематските Слика за Божиќ

Lvydec 39pcs Божиќ Топката Украси, Божиќ Дрво Виси Украси Собата со Мали Дедо Подарок Кутија Бонбони и Божиќ

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

【Сет на 39】 Вредност пакет на Божиќ виси украси, 1 пакет вклучуваат 17 различни украси, целосно 39 парчиња виси украси, многу шарени и симпатична. 【Премиум Материјалот】 Божиќ украси се направени од издржлив пластика, Високо-квалитетна технологија на печатење произведува јасна и светла модели.Лесно да се задржи својот облик и боја за да ги користат следниот пат.Секоја топка украс доаѓа со тенко јаже, што е полесно да се откажам. 【Shatterproof Тие, исто така, може да се даде на роднини, пријатели, па дури и љубовници, кои ќе ги донесе топлина и блискост. 【Задоволство Гаранција】 Заштитени од 30 Ден ПАРИ гаранција за враќање на, ве молиме контактирајте со нас директно со било кое прашање.Lvydec 39pcs Божиќ Виси Топката Украси Собата Спецификација : - Материјал : Пластика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне