.

.

XIAOJIALIN Коса Поколеба Сирена за Жени,Професионални 3 Барел Коса Поколеба за Долга Коса, Поколеба Виткање Стапче со Температура Прилагодливи, Розова,Црна,Злато (Боја :

XIAOJIALIN Коса Поколеба Сирена за Жени,Професионални 3 Барел Коса Поколеба за Долга Коса, Поколеба Виткање

DEN 1584.24

Од стока
Во продавницата

Дизајниран со antiskid се справи и antiscald врвот за да се обезбеди вашите раце не случајно изгорени.На топлинска изолација предниот дел заградата помогне да се избегне губење на curler поврзеш со десктоп директно.Еден копчето за префрлување, безбедно и лесно да се користи. 360 степени одржување на косата curler тонг секој агол, за најдобар ефект.Материјал на косата crimper буриња е керамички, безопасни за вашата коса,3 барел керамички виткање маша се одлична алатка за правење природни и елегантен кадрици.Можете лесно може да го промени изгледот. 180°C-210°Csuitable за различни губење на квалитетот. 180°Ц се препорачува за тенки и меки влакна. 210°C се препорачува за густа и тешко коса.Најдобриот фризерски алатка за сите прилики.Погоден за кадрава коса, на состаноци, Денот на Вљубените, родендени, забави и свадби.Три-бар виткање артефакт можеле да работат на сите средна должина на долга коса, се разбира, долга коса е најдобар избор.Загреан керамика производство на негативно наелектризирани јони, кои генерираат мека и сјајна бранови без frizz.Погоден за кадрава коса, на состаноци, Денот на Вљубените, родендени, забави и свадби.Чувајте ја косата мазна, сјајна засекогаш.Фантастичен подарок за вашата сопруга, мајка, пријателка, или било кое друго лице кое би го цениме салон за убавина-квалитет стил од удобноста на својот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне