.

.

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Унисекс-Возрасни NCAA Спортски Чаир

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Унисекс-Возрасни NCAA Спортски Чаир

DEN 1919.76

Од стока
Во продавницата

Алуминиумска рамка.Произведени во земјата на Кина.Предмети Боја : Црвена.Декорација : digital print.Еден виткање преносни спортски стол со вграден од страна на маса, џебови и изолирани шише носителот, во тимот на бои со дигитален принт тим логото.Издржливи, удобно и огради станот за лесни за складирање.Дигитален печатење, тимот на логото.Издржливи алуминиум рамка.Ги чисти.Спортски Стол - Црна (Бостон Колеџ Орли) Дигитален Печатење;1 монтажни полиестер потпирач caddy со голем број на чување џебови дизајниран да се одржи додатоци што ви ги користите повеќето; Произведени во земјата на Кина; Совршен за било пикник на целата година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне