.

.

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Унисекс-Возрасни NCAA Спортски Чаир

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Унисекс-Возрасни NCAA Спортски Чаир

DEN 811.44

Од стока
Во продавницата

Алуминиумска рамка.Произведени во земјата на Кина.Објектот Боја : Хантер Зелена.Декорација : Digital Print.Спортски Стол - Црна (Бостон Колеџ Орли) Дигитален Печатење;1 монтажни полиестер потпирач caddy со голем број на чување џебови дизајниран да се одржи додатоци што ви ги користите повеќето; Произведени во земјата на Кина; Совршен за било пикник на целата година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне