.

.

Подобро витрини Акрилик се Прикаже Случај за Целосна Големина Фудбал и Мини Шлем - Голема Правоаголна Кутија со Јасен Случај, Сина Risers и Бела Основа 19.25 x 8.25 x 8 (B47/A103)

Подобро витрини Акрилик се Прикаже Случај за Целосна Големина Фудбал и Мини Шлем - Голема Правоаголна Кутија

DEN 3167.76

Од стока
Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на јасни акрилик ПОЛНА ГОЛЕМИНА фудбал и ***МАЛ*** шлем екранот коцка; совршен за прикажување на вашите колекционерски полна големина фудбал и мини шлем.БЕЛА акрилна две нивоа база со сини метал risers; СЛОБОДНИ МИКРОФИБЕР крпа за чистење вклучени.ЈАСНО НАЗАД опција овозможи сувенири да се види од која било страна; Сувенири сликата на екранот не е вклучена; едноставна база на собранието е потребно.СТРАНА НАПРАВЕНА со полиран рабови; 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Вие не треба да имате било какви проблеми со вашиот нов купување но во редок случај да се направи, само ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право!Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.ДИМЕНЗИИ-НАДВОР : Должина 19.25 инчи, Длабочина 8.25 инчи, Висина 8 инчи; ДИМЕНЗИИ-ВНАТРЕ : Должина 19 инчи, Длабочина 8 инчи, на Висина 6.5 инчи (над платформа).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне