.

.

Dpliu Автомобил На Задното Седиште Наведнат Складирање Кутија Седиште Дното Складирање Отворено Патување Додатоци

Dpliu Автомобил На Задното Седиште Наведнат Складирање Кутија Седиште Дното Складирање Отворено Патување Додатоци

DEN 1627.20

Од стока
Во продавницата

★ Избрани кожа материјал : Направен од висок квалитет на ткаенина, мека на допир, трајни и лесни да се чистат. ★ Лесно да се инсталира и расклопување : универзална складирање кутија, наведнат дизајн, полн со креативност. ★ Мулти-функција на чување : мали димензии, голем капацитет, удобен и практичен, да ги задржи на седиштето чисти, само складирање кутија, нема други производи. ★ Заштитна Седиштето совршен автомобил за додаток кој лесно може да се заштити вашиот автомобил седиште од прашина, нечистотија и чевли отпечатоци, одржување на вашиот автомобил чистење на сите времиња. ★ Најдобра услуга на клиентите и 100% пари гаранција за враќање на : Ние го цениме вашиот шопинг искуство многу, па ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви гарантира совршено решение. -Ви благодарам за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне