.

.

Pelican Вода AMZ-InstallKit Целата Куќа Филтер или Вода Омекнувач Двојна Инсталација Комплет

Pelican Вода AMZ-InstallKit Целата Куќа Филтер или Вода Омекнувач Двојна Инсталација Комплет

DEN 599.76

Од стока
Во продавницата

Брзо се поврзете фитинзи за CPVC, бакар, PEX и 1 во.ПВЦ забрзува постапката.Нема повеќе лепење или цевки за сечење придонесува за лесна инсталација. 1 година делови гаранција.Комплет се вклопува Pelican Вода модели PSE1800, PSE2000.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне