.

.

Галерија Ѕид Рамка во Собата, Слика Рамки Колаж 9Pcs за Ѕид или Tabletop, 4x6 5x7 8x10 11x14 инчен

Галерија Ѕид Рамка во Собата, Слика Рамки Колаж 9Pcs за Ѕид или Tabletop, 4x6 5x7 8x10 11x14 инчен

DEN 744.00

Од стока
Во продавницата

Прекрасен дизајн : На слика рамки set-пакет од 9, дојде со ЕДНА 11x14in црна рамка со мат за 8x10in отпечатоци, ЧЕТИРИ 8x10in браун рамки со мат за 5x7 phots, ДВЕ 5x7in браун и ДВЕ 5x7in сребро рамки, изгледаат прекрасно кога се закачи на ѕид.Неверојатни ѕид галерија слика рамка : Различни БОИ & ГОЛЕМИНА директно решавање на проблеми можете да изберете од себе.навистина се многу убави рамки се одличен избор за да ги покажете фотографиите сакате да се одбележат и да се прикажат на повеќето.Лесно Монтирање : Оваа слика рамка поставена вклучувајќи планината виси хардвер, Тоа е супер лесно да се откажам вашата слика рамки на ѕидот или tabletop вертикално или хоризонтално.Одличен Подарок : Овој колаж слика рамка поставена е многу погоден за употреба како подароци за празниците (Мајчин Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот, итн), ќе биде многу срце-затоплување подарок ако Изберете го.Добро спакуван : Добро изработени од МЕДИЈАПАН, лесен за монтирање и пакувани добро, нека не мора да се грижите за добивање оштетени рамки.Планината Тип:Ѕид виси & Tabletop.Рамка Материјал:МЕДИЈАПАН.Ориентација:Хоризонтална & Вертикална. 5x7 браун слика рамка х 2. 5x7 сребро слика рамка х 2. 8x10 дрво жито браун слика рамка x 4. 11x14 црна слика рамка x 1. Добра вредност и квалитет.Планината Тип:Ѕид виси & Tabletop Frame Материјал:MDFOrientation:Хоризонтална & Vertical5x7 браун слика рамка x 25x7 сребро слика рамка x 28x10 дрво жито браун слика рамка x 411x14 црна слика рамка x 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне